Philips Evnia 3000 25M2N3200W 25 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 240Hz
Article nr: C63805
Add to cart
Delivery time:  5-8 working days
  • Qliro Checkout
  • 50.000+ products
  • Great service
Information
Product Description Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED display - Full HD (1080p) - 25"
Device type LED backlit LCD monitor - 25"
Energy class Class E
Adaptive-Sync Technology AMD Adaptive-Sync
Panel type VA
Aspect ratio 16:9
Standard resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz
Pixel Pitch 0.2832 mm
Brightness 300 cd/m²
Contrast ratio 3000:1
Response time 1 ms (gray-to-gray), 0.5 ms (MPRT)
Gaming Yes
Color support 1.07 billion colors
Color range 101.5% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB
Input connector 2xHDMI, 2xDisplayPort
Display Position Adjustments Height, Tilt
Screen coating 3H hard coating, anti-glare (25%)